Pretežno vedro

Ispis statistike od 15. 3. 2012.

Božićna priredba

U petak, 22. prosinca 2023. godine u sportskoj dvorani naše škole održana je tradicionalna božićna priredba.

Vrijedni prvašići i njihove učiteljice Jelena Knezović, Dubravka Sršen, Inga Knežić i Katarina Ruić pripremili su bogat program za učenike razredne nastave, učitelje i roditelje. Program su obogatili i učenici predmetne nastave uz pomoć učitelja Glazbene kulture Mladena Šimića koji je pripremio školski zbor, klapu i solo točke; učiteljice Tjelesne kulture Branke Dominis Mišić i školskih balerina te dramske skupine koju je pripremala učiteljica Hrvatskog jezika Valerija Ritterman Medvidović.

Nakon božićnog programa na red je došla audicija Supertalenta škole Dobri. U žiriju su bili knjižničarka Jelena Torti, naša kreativna učiteljica Tehničke kulture Karla Tonković i učenik Medić Antonio. O pripremi učenika za Supertalent i glazbenoj podršci pobrinuo se učitelj Mladen Šimić. Publika je srčano navijala, a na pozornici su se izmjenjivali talenti. Bilo je ritmičke gimnastike, modernog plesa, pjevanja, sviranja različitih glazbenih instrumenata… Kandidati su nam obećali da će sudjelovati u budućim školskim priredbama i nastaviti razvijati svoje talente, a mi smo publici obećali da uskoro pripremamo veliki Supertalent show na kojem očekujemo jednaku zabavu kao sada, ali s više publike i talentiranih učenika.

Dragi učenici i poštovani roditelji želimo vam čestit i blagoslovljen Božić i sretnu Novu godinu!

Djelatnici OŠ Dobri

objavio: Mirjana Dodig   datum: 24. 12. 2023.