Projekt rada s darovitim učenicima iz Hrvatskog jezika

• osmišljavanje i produbljivanje sadržaja učenja ovisno o interesu darovitih učenika
  • osmišljavanje i provedbu složenijih aktivnosti
  • osmišljavanje i implementaciju prikladnih metoda i oblika rada s darovitim učenicima
  • osiguranje e-učenja i korištenja tehnologije koji omogućavaju pristup izvorima specifičnog znanja za učenike.

Prošli smo na natječaju i ostvarili određenu materijalnu potporu koju ćemo osmišljeno upotrijebiti za edukacije i materijale u radu s darovitima.

Izuzetno smo ponosni na svoj planirani projekt i veselimo se zajedničkom radu!

Školska psihologinja Grozdana Matanović provodi s učenicima testiranje darovitosti u našoj školi, o čemu ćete biti obaviješteni kad dođu rezultati.

U projektnim aktivnostima mogu sudjelovati i učenici koji nisu testirani, a imaju želju okušati se.

Projekt rada s darovitim učenicima provodi se tijekom cijele školske godine 2023./2024. a provodit će se na redovnoj nastavi Hrvatskoga jezika, dodatne nastave te izvannastavnih aktivnosti.

Detaljnije o Natječaju i rezultatima možete pročitati na poveznicama.

Katarina Pleić, prof. mentor

Plovimo s darovitima.docx